Ponuka nehnuteľností

Celkové územie nášho areálu má rozlohu
25.729 m2. Ponúkame pozemok na predaj, priestory či nehnuteľnosti na prenájom.
Viac info o prenájme nehnuteľnostíObrábanie kovov

Máme k dispozícii vysokokvalitné obrábacie stroje klasické aj CNC, zváračky, ohýbačky trubiek, bodovačky a iné pomocou, ktorých vieme dodávať komponenty z rôznych druhov materiálu ako je železo, hliník a nerez.
Viac info o obrábaní kovov

Prenájom nehnuteľností

Celkové územie nášho areálu má rozlohu 25.729 m2, z toho stavby so súpisným číslom 11.592 m2 . Areál sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Kolárovo, na pravej strane prístupovej cesty, oproti areálu firmy Kromberg & Schubert, s r.o. Ponúkame do prenájmu priestory v budovách, ktoré sa nachádzajú na území tohto areálu. Najväčšou budovou je výrobná hala M1 s celkovou plochou 5.840 m2, v ktorej je v súčasnosti k dispozícii plocha na prenájom ktorá predstavuje cca 500 m2 výrobných priestorov so svetlou výškou 6,0m, a časť administratívnej budovy (kancelárske a skladové priestory) o rozlohe cca 700 m2. Prístup do výrobných priestorov je zabezpečený priamo z asfaltovej komunikácie areálu. Ostatné renovované budovy, ktoré môžu byť využité na skladovanie, alebo aj ako výrobné priestory sú k dispozícii o rozlohe cca 350 m2 na prenájom


 

Vyrobna hala Predna cast arealu Areal

 


Predaj stavebného pozemku

Pozemok na predaj o rozlohe cca 10.000 m2, ktorý sa nachádza medzi prístupovou cestou do priemyselnej zóny, parkoviskom vozidiel a administratívnou budovou, ponúknutý na predaj je vyznačený na uvedenej mapke tmavozelenou farbou. Pozemok je ohradený len z južnej strany, oplotenie zo strany parkoviska bude realizované v priebehu roku 2009. Napojenie inžinierskych sietí k ponúkanému pozemku (max. vzdialenosť jednotlivých vedení od hranice pozemku je 25m) plánujeme realizovať nasledovným spôsobom:

- smerom od vrátnice: dažďová, splašková kanalizáciu, pitná vodu a plyn

- smerom od Haly M1: elektrická prípojká minimálne s kapacitou 0,4kV; 200kW (možnosť zvýšenia tejto kapacity v prípade potreby).

Detailné podmienky predaja budú odprezentované pri osobnom rokovaní.

Kontaktný formulár

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

*:
*:
*:
Verifikácia:
18 mínus 5  =  Vložte výsledok